Бронювання Online

 1. Ваше Ім'я*
  Введіть Ваше ім'я!
 2. Номер телефону*
  Введіть номер телефону!
 3. Дата заїзду*
  Введіть дату!
 4. Дата виїзду*
  Введіть дату!
 5. Тип номеру*
  Введен недействительный тип данных

Фізіотерапія у санаторію «Карпатські зорі» представлена ​​сучасними методами її застосування.

В арсеналі медиків клініки є всі методи:
- високо-та низькочастотна електротерапія;

- ехлектрофорез ліків і грязей;

- аплікації ліків;

- мікрохвильова і лазерна терапія;

- лікування поляризованим світлом лампи "Біоптрон" та багато іншого.

В лікуванні, медичній реабілітації і профілактиці захворювань велику роль відіграють фізичні методи. Вони клінічно ефективні, фізіологічні, підвищують імунний захист організму, не шкідливі, економічно вигідні і доступні кожному.

Фізичні методи займають особливе місце в лікуванні завдяки їх перевагам і особливостям:
1. Досить доступні та можуть використовуватись повсюди;
2. Створена сітка фізіотерапевтичної промисловості, яка спеціалізується по випуску фізіотерапевтичної апаратури, що дозволяє використовувати фізичні методи в багатьох закладах;
3. Фізіотерапевтичні методи порівняно дешеві, а по ефективності не поступаються іншим лікувальним методам;
4. Фізичні методи популярні у людей старшого віку і дітей, тому що не болючі, приємні по відчуттю, дають ефект вже під час процедури;
5. Фізичні методи мають виражену тренуючу дію.  Це дозволяє успішно використовувати їх для оздоровлення, загартовування і профілактики.
6. Фізичні методи - найбільш фізіологічні та адекватні, викликають в організмі м'які компенсаторно-пристосувальні реакції;
7. Фізичні методи мають післядію: на протязі двох-трьох місяців після курсу лікування зберігається лікувальний ефект;
8. Фізичні методи практично не викликають значної побічної дії.

В практичній медицині використовують природні та штучні лікувальні фактори. Таким чином, можливості сучасної фізіотерапії  широкі.

ЕЛЕКТРОФОРЕЗ

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ: Лікарський електрофорез – метод електрофармакологічного сполучення впливу на організм двох факторів –постійного (випрямленого струму) та введених за його допомогою лікарських речовин. При цьому на фоні дії постійного струму, як біологічного подразника, має місце специфічна для кожної лікарської речовини зворотна реакція (іонний рефлекс). Направлений рух у розчинах електрично заряджених частинок –іонів використовується для введення в організм лікарських речовин, відповідно до знаку їхнього заряду ( + або -) при дисоціації в розчині.  Лікарська речовина вступає в обмінні процеси і впливає на клітини, тканини при дії через лімфу та на організм в цілому. Вводиться речовина у вигляді іонів або окремих інгредієнтів, без домішок з підвищеною фармакологічною активністю, безпосередньо в тканини патологічного осередку у малих концентраціях. Основна маса лікарських речовин знаходиться у поверхневому шарі шкіри, створюючи депо та викликаючи  місцеві іонні рефлекси.

Показання: визначаються фармакологічною дією  лікарських речовин з урахуванням показань до застосування постійного струму -- неврит, невралгія, радикуліт, радикулоневрит, плексит, рефлекторні больові синдроми; мієлопатії, травми головного та спинного мозку, ХНМК, невроз; ГХ І –ІІ ст., ІХС, бронхіт, захворювання опорно-рухового апарату (артрит, артроз), захв. лор -органів; вагініт, ендоцервіцит, аднексит, сальпінгіт, ендометрит; парадонтоз, стоматит та ін.

Протипоказання: загальні протипоказання для застосування лікарських речовин та  гальванізації - гострі гнійні запальні захворювання, ГХ ІІІ, лихоманка, тромбоемболія, дерматит, онкологічні захворювання, індивідуальна непереносимість струму, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

ТУБУС-КВАРЦ

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ: Місцеве ультрафіолетове опромінення –лікувальний метод, де діючим фактором є ультрафіолетові промені в еритемних дозах.КУФО - метод фототерапії (світлотерапії) з використанням короткохвильового ультрафіолетового опромінення. УФО  викликає денатурацію і фотоліз нуклеїнових кислот та білків, що приводить до летальних мутацій на рівні клітин мікроорганізмів та грибів, їх загибелі. Таке опромінення викликає спочатку короткочасний спазм капілярів, потім  розширення вен з формуванням еритеми червоного кольору, яка зникає через 1-2 суток, активуються  трофічні та метаболічні процеси, покращується мікроциркуляція. Види: короткохвильове, середньохвильове, довгохвильове.

Лікувальні ефекти: бактерицидний і мікоцидний, гіпокоагулюючий, імуностимулюючий, трофічний, протизапальний.

Показання: гострі та підгострі запальні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, витиліго), носоглотки (слизових носа, мигдалин), внутрішнього вуха, анаеробна інфекція, рани, захв. суглобів, кісток  та ін.

Протипоказання: підвищена чутливість шкіри та слизових до ультрафіолетового опромінення, гострі запальні гнійничкові захворювання, лихоманка, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

ДАРСОНВАЛЬ

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ: Дарсонвалізація - метод електролікування – заснований на використанні змінного імпульсного струму високої частоти (50-110 кГц), високої напруги (до 25 кВ) і малої сили (0,02 мА), модульованого короткими імпульсами (50-100 мкс) дзвоноподібної форми.  Місцевий вплив викликає короткочасне звуження, а потім розширення судин, нормалізує тонус гладких м’язів, знижує підвищений тонус артерій і підвищує знижений тонус вен, що зменшує венозний спад, при цьому покращується трофіка тканин, капілярний кровообіг, знімається спазм гладких м’язів сфінктерів, наростає знеболюючий ефект, знижується чутливість нервових закінчень.

Лікувальний ефект: протизапальний, трофічний, аналгезуючий, бактерицидний, судиннорозширюючий.

Показання: захворювання периферичних судин ( ендартеріїт, початкові стадії облітеруючих вражень судин, варикозне розширення вен нижніх кінцівок, хвороба Рейно, трофічні виразки), НЦД, ГХ І-ІІ ст., наслідки перенесених ішемічних інсультів і черепно –мозкових травм, прогресуючих м’язових дистрофій, енурез, простатит, імпотенція, захворювання периферичного відділу нервової системи (невралгії, радикуліт, моно- і полінейропатії різного ґенезу, неврологічні прояви остеохондрозу хребта), шкірні хвороби (псоріаз), стоматологічні захворювання (парадонтоз, гінгівіт, стоматит), патологія лор –органів,  гінекологічні запальні процеси та ін.

Протипоказання: злоякісні новоутворення, декомпенсовані стани серцево –судинної системи, гіпотонічна хвороба, схильність до кровотеч, істерія, індивідуальна непереносимість струму, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

БІОПТРОН

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ: ПАЙЛЕР світло – поляризоване, поліхроматичне, некогерентне, низькоенергетичне випромінення, що не має ультрафіолетових та значної частини інфрачервоних променів. Світлотерапія використовує позитивні біофізичні ефекти ПАЙЛЕР –світла з довжиною хвилі 400-2000 нм (видимий спектр), які відбуваються на клітинному, системному, тканинному рівні і на рівні організму. А саме: покращується обмін речовин та окисно- відновлювальні реакції, прискорюється процес регенерації на рівні клітин, в шкірі, слизових оболонках, активується епітелізація, розсмоктування рубців, гематом,  покращуються процеси в кровотворній системі,   послаблюються запальні мікробно –вірусні процеси, збільшується  капіляризація та мікроциркуляція на сполучно –тканинному рівні, зменшуються артритні та ревматичні болі, стимулюється нейрональна функція нервової системи, підвищується імунітет організму. ПАЙЛЕР світло має високу проникаючу здібність світлових електромагнітних хвиль через шкіру, підшкірні судинні та нервові структури.

Лікувальні ефекти: аналгезуючий, регенеративний, протизапальний, трофічний, імуностимулюючий, протиалергічний.

Показання: захворювання лор- органів запального характеру (синусит, гайморит, тонзиліт, риніт); в ендокринології (синдром „діабетичної стопи” з трофічними змінами); в офтальмології ( алергічні та герпетичні захворювання, кератит, інші запальні процеси); в стоматології (стоматит, після видалення зуба, гінгівіт, ерозії слизових оболонок в роті, парадонтит); в урології ( хронічний простатит); в неврології ( ВСД, церебральний арахноїдит, церебро –васкулярна недостатність, неврит, радикуліт, невралгія тройничного нерва, невропатія лицевого нерва); в гінекології              (генітальний  герпес, тріщина соска, післяопераційний період заживання рани, запальні процеси геніталій, в т.ч. вагініти); в дерматології (герпес зостер, герпес  сімплекс, трофічні виразки, пролежні, розсмоктування гематом, заживання післяопераційних рубців, фурункульоз, вугрі); опорно-рухова система (артроз, артрит, запалення сухожилля та м’язів,  механічні пошкодження, міозити, тендовагініти); в терапії (бронхіт, ГРВІ, пневмонія) та ін.

Протипоказання: злоякісні новоутворення, гіперфункція щитовидної залози, пряме опромінення сітківки, захворювання крові, гіпертермія, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

МАГНІТОТЕРАПІЯ

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ: Місцеве ультрафіолетове опромінення – лікувальний метод, де діючим фактором є ультрафіолетові промені в еритемних дозах.КУФО - метод фототерапії (світлотерапії) з використанням короткохвильового ультрафіолетового опромінення. УФО  викликає денатурацію і фотоліз нуклеїнових кислот та білків, що приводить до летальних мутацій на рівні клітин мікроорганізмів та грибів, їх загибелі. Таке опромінення викликає спочатку короткочасний спазм капілярів, потім  розширення вен з формуванням еритеми червоного кольору, яка зникає через 1-2 суток, активуються  трофічні та метаболічні процеси, покращується мікроциркуляція. Види: короткохвильове, середньохвильове, довгохвильове.

Лікувальні ефекти: бактерицидний і мікоцидний, гіпокоагулюючий, імуностимулюючий, трофічний, протизапальний.

Показання: гострі та підгострі запальні захворювання шкіри (псоріаз, екзема, витиліго), носоглотки (слизових носа, мигдалин), внутрішнього вуха, анаеробна інфекція, рани, захв. суглобів, кісток  та ін.

Протипоказання: підвищена чутливість шкіри та слизових до ультрафіолетового опромінення, гострі запальні гнійничкові захворювання, лихоманка, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

АРОМОТЕРАПІЯ

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ:  Ароматерапія - метод використання лікувального ефекту натуральних ефірних масел, що вводяться в організм через дихальні шляхи (інгаляція) та через шкіру. Сприйняття запахів відбувається за допомогою органів нюху, які мають нервові клітини для уловлювання інформації про запахи. Далі сигнал іде до центру нюху і лімбічної системи головного мозку, яка керує вегетативними функціями організму (кровообіг, дихання, травлення та інше). Гострота відчуття зменшується через 15 хвилин, але дія пахучої речовини триває. Запахи можуть сприяти гіпотензивному ефекту, підвищенню температури тіла, сповільненню пульсу, мають емоційно –психічну дію (покращення настрою, загального самопочуття, зняття втоми і сонливості),  стимулюються біохімічні реакції організму.

Лікувальні ефекти: Лаванда –аналгезуючий, антиревматичний, спазмолітичний, седативний, гіпотензивний, імуномодулюючий, антимікробний; лимонник – протинабряковий, тонізуючий, антибактеріальний, антисклеротичний, антивірусний.

Показання: Лаванда -депресії, стреси, гіпертензія, неврастенія, порушення сну, захворювання дихальних шляхів (бронхіт), лор патологія ( риніт, ларингіт), цефалгії, неврити, захворювання ШКТ, шкіри (вугрі, опіки ), та ін; лимонник - інфекційні захворювання (ГРВІ), астенія, захворювання ШКТ, астма, бронхіт, стоматзахворювання (кровоточивість ясен), захворювання серцево-судинної системи, варикозне розширення вен, ангіна, цефалгії, сонливість, целюліт, ожиріння, ВСД та ін.

Протипоказання: чутливість до ефірного масла.

АЕРОЗОЛЬТЕРАПІЯ (ІНГАЛЯЦІЯ)

ОСОБЛИВОСТІ ДІЇ:  Аерозольтерапія – метод застосування з лікувальною і профілактичною метою лікарських речовин у вигляді аерозолів або електроаерозолів. Аерозоль – дисперсна система, що складається з багатьох малих рідких частинок лікарської речовини вагомих  в однорідному середовищі (газ, повітря). При введенні аерозолів в дихальні шляхи виникають місцеві, рефлекторні і генералізовані реакції. В зоні осідання аерозолів в трахеї та бронхах збільшується амплітуда руху повік мерехтливого епітелію, змінюється тонус гладких м’язів стінок бронхів та проникненість їх епітелію, знижується в’язкість мокроти (кращий її дренаж із дихальних шляхів), зменшується спазм трохеобронхіального дерева, сповільнюється і поглиблюється дихання.

Лікувальні ефекти: муколітичний, мукокінетичний, вазоактивний, бронходренуючий ( за рахунок фармдії  речовини для інгаляції), протизапальний.

Показання: гостра пневмонія, стан після пневмонії, трахеобронхіт, хр. обструктивний бронхіт, емфізема легенів, бронхіальна астма, профхвороби легенів, гострі і хр. захворювання середнього вуха і навколо носових пазух, грип та ГРВІ, ГХ І і ІІ та ін.
Протипоказання: спонтанний пневмоторакс, бронхіальна астма з тяжкими приступами, ГХ ІІ –ІІІ,  серцево –легенева недостатність ІІІ, ІХС: стенокардія напруги ІІ ФК, меньєроподібний синдром, індивідуальна непереносимість,  виражений атеросклероз коронарних і мозкових судин, загальні протипоказання для застосування фізичних факторів.

Популярні процедури

Галокліматична камера

Основними показаннями до призначення ...

лип. 02 2014

Read more

Лікувальні ванни

Мінеральні ванни надають сприятливу дію на весь ...

лип. 02 2014

Read more

Гідроколонотерапія

Гідроколонотерапія – методика моніторного очищення ...

лип. 02 2014

Read more

  Цікаві місця

Музей Івана Франка

Літературно-меморіальний музей Івана Франка — музей, ...

черв. 28 2014

Read more

Вододохреща у с. Соколівка

Неповторінсть та автентичність  гуцульських звичаїв та ...

черв. 23 2014

Read more

г. Копілаш

черв. 23 2014

Read more

Підпишіться на новини

Введіть свою електронну адресу в форму нижче

Ми поважаємо Ваше право на приватність.

Ваші дані не будуть передані іншим особам. 

Нові маршрути

Scroll to top